späť na nadradenú stránku

Novinky Bupi KIDS


Pripravili sme pre vás radu nových produktov Bupi KIDS, ktorá je určená pre vaše detičky staršie ako 2 rôčky. Umývanie bude hrou s novým tekutým mydlom, tuhým mydielkom v tvare žabky a vlhčeným toaletným papierom Bupi KIDS.

Bupi KIDS mydlo žabka s lanolinom

Nenechajte si ujsť naše najtradičnejšie detské mydlo s lanolínom, v novom atraktívnom žabkovom tvare, ktorý vaše dieťatko poteší, zabaví a súčasne poskytne pri umývaní rovnaké výhody ako známe a najpredávanejšie „modré“ Bupi mydielko. Viac tu.

Bupi KIDS Jemné mydlo na ruky

Pre malých zvedavcov, ktorí skúmajú svet okolo seba a všetko chytajú a skúšajú prináša Bupi špeciálne vyvinuté mydlo na ruky s prírodnou ochranou rúk. Bupi KIDS Jemné mydlo na ruky obsahuje šalviu lekársku, ktorá má prírodný, prirodzený antibakteriálny účinok a tým mydlo rúčky nielen očistí od špiny ale ich aj prirodzene chráni. Mydlo voní atraktívnou vôňou Tutti Fruti, ktorú deti milujú a preto si umývanie rúčok dokonale užijú. Viac tu.

Bupi KIDS vlhčený toaletný papier

Extra jemný vlhčený toaletný papier je určený na šetrnú dennú hygienu zadočka vášho dieťatka, zanechá pocit čistoty a sviežosti. Vďaka svojmu Sensitive zloženiu je vhodný aj pre podráždený zadoček dieťatka. Vlhčený toaletný papier má jemnú Bupi vôňu a kvalitné, mäkké zloženie, ktoré sa netrhá pri použití. Je splachovateľný a biologicky rozložiteľný. Viac tu.